5gab/daudz FC/UPC-FC/UPC OM3 Multimodālu Šķiedras Patch cord Duplex MM Jumper Cable,PVC Jaka,.Garums vai Savienotājs var pielāgot

Jauns produkts

Pieejams

€14.57

Pievienot vēlamo produktu sarakstam

Raksturojums 1) Pieslēgvietas tips: MK, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Gredzenu Beigām-sejas: PC, UPCAPC 3) Core Tips: Viena režīma (SM: 9/125um), Multimodālu (MM): 50/125um jeb 62,5/125um) 4) Kabeļu Daudzums: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Kabeļa Diametrs: φ3.0mm,φ2.0mm, φ0.9mm 6) Kabeļa Garums: 1, 2, 3 metru vai pielāgotus 7) Kabeļa tips: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plēnumā ,Bruņu Specifikācijas Vienība " FC, SC, LC/Bruņotais Kabeļi ST, MU MT-RJ, MPO E2000 Single-mode Multi-mode Single-mode Multi-mode Single-mode Multi-mode Single-mode, PC UPC un APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC Ievietošanas zudumu dB ≤2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 Atgriešanās zaudējumu dB ≥550 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75 Viļņa garums (nm) 1310,1510 1310,1510 1310,1510 1310,1510 Aizvietojamību dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 Vibrācijas dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 Darbības temperatūra℃ -40~75 -40~75 -40~75 -40~75 Uzglabāšanas temperatūra ℃ -45~85 -45~85 -45~85 -45~85 Kabeļa diametrs mm φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9

Padomi: Ja prece saiti, nav modelis, ko vēlaties, neuztraucieties, man pateikt, laiks!Visi vadu garumu vai citi savienotāji manā veikalā var pielāgot!Savienotāji var apvienot patvaļīgi!Laipni gaidīti!

Apzīmējums Šķiedras Dia.(µm) Tipa Fast Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4 OM1 62.5/125 Multimodālu 2000M 275M 550M 33M Nav atbalstīts Nav atbalstīts OM2 50/125 Multimodālu 2000M 550M 550M 82M Nav atbalstīts Nav atbalstīts OM3(Lāzera Optimizēta) 50/125 Multimodālu 2000M 550M 550M 300M 100M(SR4) 100M(SR4) OM4(Lāzera Optimizēta) 50/125 Multimodālu 2000M 550M 550M 400M 150M(SR4) 150M(SR4) Singlemode 9/125 Singlemode 2000M 5km pie 1310nm 5km pie 1310nm 10km pie 1310nm N/A N/A

PAZIŅOJUMS:

1.Pircējs ir atbildīgs par to muitas nodokli, un vietējās ievedmuitas nodokļiem utt.Cenas šeit nav

ietver galamērķa maksa pircēja pusē.

2.Svarīgi!!!Cienījamie Brazīlija klientu, lūdzu atstājiet jūsu CPF vai CNPJ skaits pēc pasūtījuma

3.Daži sepcial valstis, piemēram, Brazīlija, Meksika, E-pakešu un Ķīnas ziņu piegādes laiks var būt aptuveni 20-90 dienas.

Tagi: esc250d, h3c slēdzis, fc bize, patchcord sc, šķiedras patchcord, gpon olt zte c320, epon olt, sc rīku savienotājs, apc savienotājs, optikas balts.

Saderīgs D-Link
Objekta Garumu 1m
Savienotāja tips FC/UPC
Šķiedras Tips Vairākrežīmu
Modeļa Numurs FC UPC-FC UPC
Zīmola Nosaukums Joinwit

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Uzrakstīt recenziju

5gab/daudz FC/UPC-FC/UPC OM3 Multimodālu Šķiedras Patch cord Duplex MM Jumper Cable,PVC Jaka,.Garums vai Savienotājs var pielāgot

5gab/daudz FC/UPC-FC/UPC OM3 Multimodālu Šķiedras Patch cord Duplex MM Jumper Cable,PVC Jaka,.Garums vai Savienotājs var pielāgot

Saistītie Produkti

Salīdzināt