LC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G10/20/40/60/100 KM 1310/1490/1550nm saderīgu optiskais modulis

Jauns produkts

Pieejams

€11.84

Pievienot vēlamo produktu sarakstam

1,25 G LC 10/20/40/60/100KM 1310/1490/1550nm Rūpniecības grade Vienu Fiber SFP Optisko Module SFP Raiduztvērēju Lūdzu atstāt mums ziņu par to, kuru zīmolu jūsu slēdzis ir saderīgi.Mēs nosūtīsim saderīgu SFP moduļi, kā jūsu pieprasījumu.

Tas ir rūpnieciskās kategorijas (-40~80 grādiem pēc Celsija)

1. Datu pārraides Ātrums:1.25 Gb/s

2. Pārraides Attālums:20KM/40KM/60KM/80 KM/100KM (gada 9./125µm SMF Fiber Optic Patch Cord)

3. Viļņu Garums: 1310nm/1490nm/1550nm

4. Šķiedras Veidam: Single Mode Single Fiber (SMF)

5. Ar DDM/DOM: Iekšējā vai Ārējā Kalibrēšana

6. Zemas jaudas izkliedes

7. Atbilst ROHS un Radīt Brīvu

8. Karsti pluggable , Plug and Play

9. Pavisam Jaunā, Augsta Kvalitāte,

Slēdzis, lai Pārslēgtos interfeiss

Switched backplane programmas

Rūteris/Serveris interfeisa

Citas optiskās pārraides sistēmas

sfp media converter

Produkta Funkcijas

Nedzesējamas Lāzera Diode ar MQW Struktūra

InGaAs PIN-TIA Photodiode Uztvērējs

Reach 10/20/40/60/100 km Pārraides Attālumu gada 9./125µm SMF

DUAL Viena Režīma Raiduztvērēju SFP Nospiedumu LC Optisko Interfeisu

Atbilst SFP MSA un SFF-8472

Digitālās Diagnostikas Uzraudzības Interfeiss

Vienotā +3.3 V Strāvas Padeve

LVPECL Diferenciālis ievade un izvade

LVTTL Signālu Atklāšana Izejas

Atbilst ITU-T G. 957

Atbilst RoHS un Radīt Brīvu

Metāla Būra par Zemāku EMI

Darbojas Lieta Temperatūras:

Rūpniecības -40 līdz +85°C Produkta Apraksts

Absolūtais Maksimums Vērtējumiem

P a r a m e t r

S ym b o l

M

T ā p

M a x

U gnīda

S t o r a g e T em pe r a t u re

T s t

- 4 0

-

+ 8 5

° C

O pe ra t i n g C ase T e m p e ra tu re

T C

P 2

-

+ 7 0

° C

-

° C

-

° C

P o w e r Su ppl y V ol t a g e

V CC

3 . 1

3 . 3

3 . 5

V

P o w e r Su ppl y Cu rr e n t

CC I

-

-

30 0

mA

D a t a t e Ra

D R

0 . 0 5

1 . 2 5

1 . 3

G b p s IETEICAMĀS DARBĪBAS VIDE Parametriem Simbolu Min.Tipisks Max Vienības Barošanas Spriegums V CC 3.135 3.3 3.465 V Strāvas Padeve Strāvas Icc 350 mA, kas Darbojas Lieta Temperatūras TI -40 25 85 ℃

Uzņēmuma Informācija

Iepakojums Un Transportēšana

Tagi: bloķēšanas slēdzis, x5680, slēdzis fibra rūpniecības, šķiedras slēdzis, hp tintes kārtridžs 56 57, slēdzis bi fibra, onan, mikrotik maršrutētājs, intel x58 cpu, vm.

Saderīgs Aruba
Modeļa Numurs ANDDEAR-LC100
IZMĒRS 1310/1490/1550nm
LC 20km 1310/1550nm
Šķiedras Tips Singlemode vienu fiber
Savienotāja tips LC
Preces Nosaukums 1.25 G uz Vienu Fiber LC SFP Optisko Module SFP Transīvers
Zīmola Nosaukums ANDDEAR
Datu pārraides ātrums 1,25 G
Saderība Saderīgas ierīces kodu prasa ziņojums
Viļņa 1310/1490/1550nm
Temperatūra -40~+80Celsius
Objekta Garumu 1m
LC 100km 1490/1550nm
materiāls Rūpniecības grade
LC 60km 1490/1550nm
LC 40km 1310/1550nm
LC 10km 1310/1550nm

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Uzrakstīt recenziju

LC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G10/20/40/60/100 KM 1310/1490/1550nm saderīgu optiskais modulis

LC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G10/20/40/60/100 KM 1310/1490/1550nm saderīgu optiskais modulis

Saistītie Produkti

Salīdzināt